Škola rituálů | barborazemanova.cz

Přihlášení k odběru novinek:

KONTAKT

Barbora Zemanová (Nádvorníková)
barbora.nadvornikova@gmail.com
+420 604 700 109

Přihlášky a organizace:

Katarína Urban
katarina@mesicvnas.cz
+420 608 221 791


ODKAZY

www.mesicvnas.cz
www.zenyzenam.cz
www.somatic-experiencing.cz
Wedeo svatební videoprůvodce

Škola rituálů

„Tvoření rituálů a držení posvátného prostoru se během deseti let, kdy s rituály sama nebo ve skupině pracuji, stalo mou vášní a hlubokým naplněním. Poté, co jsem v roce 2013 otevřela první výcvikovou skupinu v ženských rituálech Návrat Bohyně, která se setkala s velkým zájmem žen, jsem se rozhodla své zkušenosti nabízet kontinuálně a předávat je v uceleném konceptu Školy rituálů. Chtěla bych podpořit co nejvíce žen v probouzení jejich intuice, ženskosti a vrůstání do krásy svých kořenů. Je mnoho cest a ta moje je cyklická cesta skrze osobní posvátné rituály.“

Výcvik v ženských rituálech je sebezkušenostní a ucelený program v rituálech a ženské spiritualitě sloužící jako základna pro všechny ženy nezávisle na jejich věku a zkušenostech. Ženy jsou vedené k samostatnosti při tvoření a vedení novodobých rituálů pro ženy.

ŽENSKÉ RITUÁLY Návrat Bohyně
Zatím pro rok 2018 neplánujeme další otevření.
Roční sebe-zkušenostní výcvik v rituálech a ženské spiritualitě zakončený certifikátem
Výcvik Návrat Bohyně pomáhá ženám rozvinout jejich ženské kvality a posílit vědomí ženskosti. Je také základním krokem k seznámení se s prací s ženskými rituály. Výcvik je prožitkový a sebe-zkušenostní, na každém víkendu máte možnost projít svým osobním přechodovým rituálem. Budeme pracovat s ženskou energií a jejími projevy, učit se vnímat mytologickým jazykem skutečnosti, hojit své ženské linie a naslouchat příběhům, které chtějí být zrovna slyšeny.

Zvu vás ke společné cestě, kdy se budeme potkávat téměř celý rok, abychom nechaly zrodit své jedinečné spojení s Bohyní v nás. Nejedná se pouze o vlastní osobní rozvoj, ale o také výukový program, kde se budeme učit rituály tvořit a vést. Postupně vytvoříme intenzivní společenství žen, jakousi síťovou dynamiku skupiny, která po celý rok skupinu nese a drží.

Pro koho:
Tento program je otevřen pro všechny ženy, které chtějí dlouhodobě a v bezpečném prostoru rozvíjet svou ženskou podstatu. Mít možnost zažít na vlastní kůži významné přechodové rituály, projít jimi a nechat se tak inspirovat pro svůj další vývoj. Je určen pro ženy, které se chtějí inspirovat při vedení ženských přechodových rituálů ve své praxi.

Co vám to přinese:
Proměnu! Nikdy už nebudete tou, která jste vstoupila na začátku. Práce v ženské skupině hluboce proměňuje každou ženu, rituály dosycují chybějící přechody, každá žena svým vlastním tempem dozrává, mění se, rozkvétá a stoupá si do své autentické síly. Ženské příběhy zrcadlí vlastní příběh, dostanete zpětné vazby, které jsou velmi důležité. Stanete se ženou, která zná všechny tváře bohyně. Někdy to nebude jednoduché. Stejně jako vystoupáte na kopec, kde budete zdravit slunce a tančit v kruhu, projdete si i temným lesem, prázdnotou, slzavým údolím, vděčností, očistou, katarzí sebe sama tak, abyste se zase mohla vrátit na začátek kruhu. O poznání silnější, láskyplnější a otevřenější.

Jak s tím mohu dále pracovat:
Vědomí ženskosti vám pomůže zlepšit kvalitu vašich vztahů, získat odvahu k nalezení svého poslání, pokračovat v péči o vaše ženství, moudře rozhodovat a zrcadlit sebe i druhé. Během roku dostanete také základní pochopení práce s rituály a energií ve skupině. Pokud jste terapeutka nebo lektorka, můžete obdržené nástroje začít okamžitě používat a přinášet do své praxe. V opačném případně doporučuji si ještě doplnit vzdělání o nějaký terapeutický směr, nebo absolvovat jiný výcvik v oblasti osobního rozvoje, abyste svým klientům byly dobrou průvodkyní.

5 víkendů v roce v Praze, 100 hodin