Reference | barborazemanova.cz

Přihlášení k odběru novinek:

KONTAKT

Barbora Zemanová (Nádvorníková)
barbora.nadvornikova@gmail.com
+420 604 700 109

Přihlášky a organizace:

Katarína Urban
katarina@mesicvnas.cz
+420 608 221 791


ODKAZY

www.mesicvnas.cz
www.zenyzenam.cz
www.somatic-experiencing.cz
Wedeo svatební videoprůvodce

Reference

Když se za tím naším společným devítiměsíčním těhotenstvím ohlédnu (Výcvik Návrat Bohyně), nelituju, že jsem tam byla, dostala jsem další kostky do skládanky, kterou už lehčeji a lehčeji skládám posledních dvacet pět let.

Děkuji ti.
Za to, že jsi.
Za to jaká jsi.
Za to, že dovedeš být stále jiná.
Za tu větu: „To je v pořádku“, kterou tak často sama druhým říkám, ale když jde o mně, zapomínám…
Za tvé nadšení a otevřenost, s jakou tuhle práci děláš – že to není vždy lehké, i já sama dobře vím – a že ji vůbec děláš.
Za hladivou energii, kterou rozdáváš.
Za klid, který kolem sebe šíříš.
Za lásku, kterou bezpodmínečně dáváš.
Za odvahu.
Za sdílení sebe samam.
Za humor, který si dovedeš udělat i sama ze sebe.
A v neposlední řadě i za náboj, který jsi mi dala.
Eva
_____________________________________________________________

Milá, kouzelná Báro,

děkuji ti za to, že jsi mě provedla na mé cestě k tomu, abych se také stala kouzelnou ženou. Ženou přijímající a milující svoje tělo, naslouchající své intuici, důvěřující svým rozhodnutím ve velkých životních situacích, divokou i vášnivou. Naslouchající svým přáním a tužbám, pečující, milující a milovanou. Ženou, která díky tobě odhodila vše, co jí spoutávalo a zraňovalo, která díky tomu nalezla svou odvahu a ukončila pozici oběti. Díky za všechno, co jsem mohla prožít na výcviku Návrat bohyně a těším se na další.
Mirka
_____________________________________________________________
Milá Báro,
děkuji ještě jednou za krásný a výživný čas s tebou, s úžasným kruhem žen, i se sebou… Bylo to jedno z mých nejdůležitějších a nejpřínosnějších období.
Přeji ti všechno dobré na tvé další a nové cestě.
S láskou Lada
_____________________________________________________________

Ahoj Báro, chtěla jsem poděkovat za královský víkend. Naše setkání ráno při snídani bylo pro mě velmi důležité. Děkuji, že jsi mě ukázala, že je třeba vytrvat a že věci, které se dějou mně, se děly i Tobě. Člověk lehce podléhá iluzi své nedokonalosti a přesvědčí sám sebe, že na to nemá. Musím říct, že přestože jsem odjela dřív, cítím se stále tak nějak královsky. Svou práci děláš opravdu skvěle.
Děkuji..
Dáša, Hodonín
_____________________________________________________________

Milá Báro,
tak nějak jsem si zase nějaký čas uvědomovala, jak je tvoje energie specifická.
Vážím si jí.  Vážim si tebe, jakým způsobem přistupuješ  k druhým ženám.
Mám tvou energii moc ráda. Pomohla mi mnohé poléčit.
Věra, Praha

______________________________________________________________

Báro, chtěla bych moc poděkovat za ty dva roky s rituály! Protože i díky tomu, se nám podařilo vytvořit pěkný pohřební obřad. Samozřejmě to nebylo úplně v duchu „našich rituálů“, ale na mé možnosti a schopnosti fakt dobrý! :-) Jak Ty říkáš, dala jsem tam svůj otisk. :-) A tak Ti Báro patří můj velký DÍK! Protože i když nevedu skupiny, tak stejnak cítím, že to, co jsi nás naučila, předávám dál. Sice jen v malém měřítku a lidem, kterým je jakákoliv alternativa vzdálená, ale i to má, věřím, smysl!
Gábina, Praha

______________________________________________________________

K víkendovým seminářům:

Milá a krásná Barboro, právě jsem se vrátila domů ze semináře Posvátné prostitutky. Musím říct, že jsem toho plná a naprosto mě to uchvátilo a nadchlo! Tři hodiny utekly jak voda, ale tolik mne obohatily!!! Bylo to opravdu strhující, bohaté! Cítím se krásně a šťastně. Děkuji z celého srdce za sdílení a za tak úžasné vedení právě tohoto tématu! Jsem vděčná a okouzlená. Děkuji i za milé a upřímné jednání, empatii. Určitě ráda přijdu znovu!
Mari, Praha

___________________________________________________________

Setkání s Bárou bylo pro mě tím nejlepším startem ke změně. Do projektu Moudré Podníkání Žen jsem šla s už rozjetým podnikáním a zajímalo mě hlavně jak si život lépe uspořádat a vybalancovat ten pracovní s osobním. Informace o menstruačním cyklu, které byly pro většinu z nás v naší Jihomoravské skupině nové, prožití si ženské a mužské části ve mě a ujasnění si kam mě to víc táhne, to vše ve mně zůstane už napořád. Baruško moc za to děkuju!
Nina, Brno
____________________________________________________________
Milá Báro (a ženy), mám potřebu (ti) poděkovat, že Návrat bohyně není „program“ (ale živý organismus), že rituály v tvém podání nejsou „metoda“ (ale organický živý zážitek), a že v našem kruhu umožňuješ opravdovou svobodu – minimálně tedy já cítím, že tam můžu být tím a takovou, co zrovna potřebuju – i když to znamená, že říkám „ne“, když ostatní souhlasí, sedím, když ostatní tančí, apod. :-) Pro mě je to vzácný dar, a tak za něj děkuju tobě a vám ženám kruhu, které jste takové jaké jste a jste tak krásné.
Olga, Praha
____________________________________________________________

A znovu a znovu Ti chci poděkovat za to, jak skvěle vedeš výcvik. Dává mi to nečekané a v mém životě se začínají dít zázraky. Opravdu děkuju, jsi úúúžasná!!!
Gabriela, Praha

____________________________________________________________

Dekuji za Tebe, Tvou praci, kterou pro zeny delas, a moc Ti fandim, aby i nadale spousta zen diky Tobe objevilo SEBE SAMA!
s Laskou – Rina, Praha
_____________________________________________________________
„Setkávání s Barborou na jejích seminářích je pro mě jako „jazykové lekce“. Učí jazyku, který mě vždy okouzloval, promlouval ke mně, ale já mu nerozuměla. Po několika lekcích, pečlivém samostudiu a citlivím vedení Barbory si užívám veškeré sdílení v ženském jazyce. Přijímám milé reakce okolí. Je to jako vstoupit do jiného života. Života barevného, voňavého a zpěvného.

Hanka, Praha

Seminář s Bárou mi oživil jak mocné a důležité jsou rituály.
Alena, Brno


Milá Barboro, milá Katko, děkuji vám oběma ještě touto cestou za krásný kurz „Píseň ženského těla“, který mě posílil a rozradostnil ženu ve mně. (v pro mě nelehkých dobách). Vzaly jste mě za ruku a dovedly k mému ženství, které téměř odumřelo. Ted už vím, že ho budu dál posilovat… že budu pracovat s mým květem:-)

Lenka, Praha


Milá Báro, minulý týden jsem byla na Ženských konstelačních rituálech. Ze všeho nejříve bych ti chtěla poděkovat za úžasný seminář. Díky citlivému a intuitivnímu přístupu, kterým konstelace vedeš, jsem se po celou dobu jsem cítila velmi dobře. Odcházela jsem nabitá ženskou energií, bylo to úžasné. Ještě jednou ti děkuju a těším se na další naše setkání.

Věra, Liberec


Ahoj Barboro, chtela jsem ti napsat par kratkych radku a moc a moc podekovat za veskerou podporu a moznost byt na tvych uzasnych ritualech.:-) Diky tobe jsem v sobe objevila novou S., objevila jsem konecne tu cestu, kterou jsem tak dlouho hledala. Jeste jednou obrovske diky za vsechno, za tvoji uzasnou praci a za to, co delas..!

Silvia, Dubaj


Ahoj Barboro, ráda bych ti poděkovala za to co děláš, samozřejmě i ostatním ženám, které s tebou spolupracují. Už rok pracuji se svým menstruačním cyklem, ale na workshopu s Mirandou mi to vše začlo dávat větší smysl. Najednou jsem pochopila všechny ty pocity viny a pocítila přijetí toho kdo jsem. Už nějakou dobu si hraji s představou setkávání žen tady u nás na severu v Jablonci nad Nisou a Liberci. Také pracovat na Rrituálu přechodu pro své dvě dcery. Sobotní zkušenost na workshopu mne přinedla k odvaze to udělat. Děkuji za vše.

Gabriela, Jablonec


Barborko, děkuju za vše, co děláš, za organizaci Mirandy i dalších, za to, jak záříš:-) Cítím s tebou velmi hluboké sesterské soubytí :-)

Zuzana, Praha


Ahojky Báro, ještě jednou bych ti chtěla moc moc poděkovat za rituál, který jsi pro mě připravila! Byl to opravdu kouzelný večer plný krásných překvapení a ten pocit, že se všechny ty nádherné ženy sešly kvůli mě…je to opravdu moc silný zážitek. Užila jsem si ho plnými doušky!!! Bylo to krásné, něžné, výživné …. a hlavně co nejvíc jsem z celého večera cítila… příjemný vnitřní klid a velkou podporu všech zúčastněných žen! Na kruzích je vždy cítit to propojení a sdílení, ale tentokrát to bylo něčím přeci jiné. Hodně silné. Je to tak jak jsem říkala po rituálu ten večer… až půjdu v sobotu k oltáři budu vzpomínat na vás všechny, které jste pro mě připravily ten nezapomenutelný večer… budu cítit vaši podporu. Cítím ji pořád … stojím a hledím dopředu a vy stojíte za mnou … nepotřebuji se ohlížet … nemám obavy ani strach … pocit že stojíte za mnou mi dává neskutečnou sílu … odhodlání … nevím jak přesněji to popsat … je to neskutečně velká podpora, která je neviditelná a přece tak skutečná! Vidím jak mě vyprovázíte a já kráčím vpřed! Je to nádherné. Děkuji..

Petra, Praha


Milá Barako, děkuju za středeční večer. Bylo to opravdu jako být zase doma, v kruhu sester, každá žijem jinde a jinak, ale když se ten kruh nových a „starých“ sester sejde je to jako být se svým klanem. Víš přesto,že chodím ochutnávat jinam, kombinuji podněty z různých technik a skupin, převádím si je do života. Je úžasné být sem tam zase s tebou, zažít energii tvého/našeho setkání. Je to jako když se cestovatel, který má svůj spokojený život daleko, vrátí na chvíli domů. Do místa odkud pochází, kde se pro něj stalo něco důležitého. Zjistí, že at je kde je, TOHLE místo je jeho kouzelnou studní s živou vodou, kde se jen zastaví a načerpá, ikdyby to bylo jen na 5 minut. Občerství se, omyje své rány, podělí se o svou radost a zase jde dál. A tak to já cítím k tvé práci, nemusím být na všech akcích co děláš, přesto se k tobě chci vracet, protože díky tomu co spolu dokážeme jako sestry prožít, odcházím vykoupaná v tůni lásky i slz, bolesti i radosti. Děkuji ti za to že jsi a za to co děláš a jak jsem i díky tobě dokázala svůj život změnit.

Hanka


Milá Barboro, milé ženy !!! Jsem dosud v té oblé měkké energii po našem společném víkendu. Zpomalila jsem, zůstávám u sebe. A cítím smutek. Tak zůstávám u smutku. Mám za sebou nekonečně mnoho výcviků a seminářů – na všechny mne vzal můj vnitřní muž – abych se naučila, zdokonalila, abych rostla, abych se vyvíjela :) Nakonec jsem vždycky byla unavená, tajně jsem se těšila, až bude konec. A teď poprvé jsem toužila, aby ten víkend nikdy neskončil. Dotkla jsem se něčeho nádherně křehkého, něžného, láskyplného, přijímajícího. Děkuju vám všem, uvízly jste mi hluboko v srdci.

Milena, Praha


Drahá Barboro, děkuji za slova, která dáváš a způsob, který je navoněn ženskostí.“

Lenka, Praha