Barbora | barborazemanova.cz

Přihlášení k odběru novinek:

KONTAKT

Barbora Zemanová (Nádvorníková)
barbora.nadvornikova@gmail.com
+420 604 700 109

Přihlášky a organizace:

Katarína Urban
katarina@mesicvnas.cz
+420 608 221 791


ODKAZY

www.mesicvnas.cz
www.zenyzenam.cz
www.somatic-experiencing.cz
Wedeo svatební videoprůvodce

Barbora

Jsem průvodkyní žen na cestě osobního rozvoje, lektorkou a autorkou výcviku v rituálech Návrat Bohyně. Pracuji formou osobních konstelací, rituálů a individuálních konzultací, využívám principy somatického prožívání a jemné práce s tělem a v neposlední řadě tvoření osobních i přechodových rituálů na míru.

Již více než 10 let pořádám a vedu ženské seberozvojové skupiny, zaměřené na ženské rituály, uzdravení svého vztahu k vnitřní ženě a přijetí vlastní cykličnosti, spiritualitu bohyně a pohanské svátky, experimentální a rodinné konstelace a ženský měsíční cyklus krve. Vedu také smíšené partnerské skupiny. Semináře vedu především v ČR, ale učila jsem také na Bali, Krétě a v Byron Bay v Austrálii.

V roce 2013 jsem v České republice otevřela ženský výcvik v rituálech Návrat Bohyně, který v současné době pravidelně otevírám každý rok na jarní rovnodennost. Stal se mi velkou vášní v předávání zkušeností dalším ženám, návratem k přirozeným cyklům a rituálům a cestou ke společnému objevování zralého ženství.

Organizuji vzdělávací semináře zahraničních lektorů, koncerty a konference. Do ČR jsem přivezla koncept „cyklické ženy“ Mirandy Gray, přirozené antikoncepce Jane Benett, systemických rituálů Daana van Kampenhouta a medicínskou práci s hudbou Kailashe Kokopelliho a Satyadevy. Organizovala jsem koncerty Devy Premal, Krishnadase, Stephana Micuse, Carolyn Hillyer a dalších.

Od roku 2000 jsem prošla mnoha kurzy a výcviky osobního rozvoje a své vzdělání si neustále doplňuji. Nejvíce mě ovlivnila práce s rituály a konstelacemi.
V poslední době se velmi ráda věnuji tématické práci, která je zaměřená na tělo. Účastnila jsem se výcvikového programu Womb Blessing/ Požehnání lůna pod vedením Mirandy Gray, prvního stupně břišních mayských masáží techniky ARVIGO v Austrálii, kurzu Vaginal Mapping a v současnosti dokončuji tříletý výcvik specifické práce s tělem a nervovým systémem „Somatic Experiencing – léčení traumat podle P. Levina“. Jsem zakladatelkou projektu Měsíc v nás.

V roce 2015 jsem se vdala a převzala jméno svého muže. Se svatbou často přicházejí miminka a na předsvatebních cestách jsou připravené ještě více, ani já nebyla vyjímkou. Proto jsem se rozhodla rok 2016 a 2017 strávit v domácím prostředí se svou novou malou rodinou a pracovat velmi okrajově. Budu se na vás všechny těšit opět na jaře v roce 2017.

Jedna havajská moudrost říká, že pokud budou šťastné ženy, bude šťastná celá země. Věřím, že v naší společnosti je nutné podpořit vědomý ženský princip, aby ženy mohly zůstat ženami, tvořit, podnikat, osobně se rozvíjet a nechat své ženství rozkvést.

KONTAKT:

Barbora Zemanová 

bari.zemanova@gmail.com

+420 604 700 109

Spolupráce na projektech:  Ženy ženám, Moudré podnikání žen, divadelní představení ŽENY (Adéla Laštovková Stodolová), divadelní představení Červená královna (Eva Elxa), Oslava života, Měsíc v nás, módní přehlídka Renaty Sharany v Café Louvre, projekce dokumentárního filmu Měsíčky a Moon Inside You.